Comeback - všechny díly plné srandy

Ve světě Comebacku není nic černobílé, ba naopak, vše je vybarveno v nejlepších barvách těch nejsytějších odstínů. Takto složitě by se dalo vyjádřit jádro úspěchu tohoto sitkomu. Veškeré postavy a jejich dobrodružství si s ničeho nelámou hlavu a nic jim není svaté. Servírují nám tím nejednu podařenou scénku, u níž se s chutí zasmějeme i při několikátém shlédnutí. Tomáš, Ozzák, Iva i Lexa nás zkrátka nenechají chladnými svými hodně osobitými povahami. Tomi Paci je vysloužilou popovou hvězdou. Z vrcholu hudebního Olympu se ze dne na den ocitl v roli obyčejného smrtelníka. A aby toho nebylo málo, padla na něho navíc nutnost stát se otcem na plný úvazek. Narození Ivy dost změnilo i poměry v rodině. Tomášův bratr František dokázal zapomenout na rozpory vyvolané volbou popové dráhy a vrátil se, aby mu pomohl s výchovou Ivy.

K tomu samozřejmě přistupoval svým hodně neortodoxním stylem, tak jako ke všemu. nyní po letech Tomáše živí prodej hudebních nosičů svých o dost úspěšnějších kolegů. další důvod, proč Ozzák tak nerad chodí do krámu prodávat. Místo, aby nakoupili víc cédéček pořádným metalových kapel, tak prodávají tenhle komerční škvár. S tím je potřeba něco udělat. Ozzák tedy svou pozici prodavače bere jako nutnost šířit osvětu. Každý kdo projde dveřmi tak musí čelit jeho metalové přednášce a pokud ani po ní nezmění názor na svou objednávku, poznají pořádné show. Ozzák je unikát každým coulem a mezi svá oblíbená místa řadí i hospůdku U jezevce. V ní tráví každý večer, aby si splnil svoji obvyklou hladinu zlatavého moku. Při tom probere starosti se Simonou. I ona má hodně svébytné představy o životě.

výraznou postavou je bezesporu i Lexa. O chvíli starší dvojče Saši na sebe musí za každých okolností strhávat pozornost. není tedy divu, že ho Iva považuje za totální pako. Lexa si v jejím případě může být jistý jediným, jeho snahy o něco víc, než přátelství, budou nevyslyšeny. Iva, Saša a Lexa prožívají spoustu dobrodružství úměrné jejich věku. I když dost jich musí Iva absolvovat na zapřenou. Tomáš je až příliš starostlivý a představa jeho dcery na nějakém hudebním festivalu ho přímo děsí. Stejně tak představa milostného vztahu, na okamžik, kdy si někdo cizí Ivušku odvede není prozatím připraven. A co teprve Lexa. Toho představa konkurence přímo děsí, zvláště když nejspíše prohrál s nějakým striptérem. To se musí řádně prošetřit. Comeback ke shlédnutí vypráví do ad absordum dotažené skeče díky nimž si seriál získal tolik fanoušků.